What's new

Çay Bahçesi

Osman Ocalan went on TRT to talk smack about the PKK, ask them to lay their arms and spin up some messages about Turkish-Kurdish unity. Constantly taking shit out of context won't make CHP come to power in Turkey.
The funny thing is only the you guys are defending AKP.
Non of the other guys defending CHP in anything but you keep saying CHP CHP,

Other than that TRT aired Osman Öcalan, a terrorist who has being searched by Interpol, with Kırmızı Bülten.

Yet, you guys still defending this...and you call yourself devout Muslims...your understanding of religion is just money nothing more.

The funny thing is only the you guys are defending AKP.
Non of the other guys defending CHP in anything but you keep saying CHP CHP,

Other than that TRT aired Osman Öcalan, a terrorist who has being searched by Interpol, with Kırmızı Bülten.

Yet, you guys still defending this...and you call yourself devout Muslims...your understanding of religion is just money nothing more.

I am actually more worried that it's thoughtless devotion to Islam, and political leaders because that leads to worshipping. That is not what MKA wanted when our republic was founded. He wanted Awareness, Questioning and dedication to our nation.

19. Mayis günümüz kutlu olsun arkadaslar. Ortam biraz gergin, ama Allah genclerimizi korusun. Akilküpü eylesin. Onlar bizim geleceklerimizdir, bugün olanlardan ibret alsinlar.

Riiiiight. Let's pretend Kemoshism isn't a cult and doesn't lead to statue-worshipping.... :)

anitkabire-ziyaretin-zorunlu-olmasi-onerildi-h1509956045-242a7a.jpg

resized_f6d00-A855369_01.jpg

mustafa-kemale-secde-ettirdiler.jpg

So a few of folls here, so what are there no people like this conservatives???

What are you trying to prove and you are still insulting Ataturk.

Ben sadece Allah'a secde ederim, Allah'a dua ederim. But I'm not judging if you want to go worship a statue. Go ahead. :)

m-kemal-atatc3bcrkc3bc-elestirmek-sehitlerimizin-kemiklerini-sizlatir-mi-kurtulus-savasinda-ne-icin-savastik-milli-mc3bccadelede-ne-icin-savastik-dua-eden-askerler.jpg
Lan yavrum Erdoğan'ın heykellerini dikmişsiniz içten içe resmen Allah yerine tapıyorsunuz adama halen gelmiş boş yapıyorsun.
Allah, din, iman edebiyatı yapan da sensin, dinini bilmeyen de. Ulan aklın olsa bir düşünürsün geri dönüp cevaplarına bakar bunları ben mi yazmışım dersin.
Nerede din, iman edebiyatı yapan varsa bir bakıyorsun günahtan geçilmiyor, gerçek dinden haberi yok. Lan sen müslüman isen ben neyim, senin haricinde buradaki herkes Budist mi? İşte Atatürk bunu önlemeye çalıştı. Lafa gelince sanarsın peygamber amk, ama davranışlarına bakınca müslümanlık ile uzaktan yakından alakası yok. Ne diyelim, Allah bu devletin başına okuyan, araştıran, merak eden karakterli insanlar yerleştirsin...

Lan yavrum Erdoğan'ın heykellerini dikmişsiniz içten içe resmen Allah yerine tapıyorsunuz adama halen gelmiş boş yapıyorsun.
Allah, din, iman edebiyatı yapan da sensin, dinini bilmeyen de. Ulan aklın olsa bir düşünürsün geri dönüp cevaplarına bakar bunları ben mi yazmışım dersin.
Nerede din, iman edebiyatı yapan varsa bir bakıyorsun günahtan geçilmiyor, gerçek dinden haberi yok. Lan sen müslüman isen ben neyim, senin haricinde buradaki herkes Budist mi? İşte Atatürk bunu önlemeye çalıştı. Lafa gelince sanarsın peygamber amk, ama davranışlarına bakınca müslümanlık ile uzaktan yakından alakası yok. Ne diyelim, Allah bu devletin başına okuyan, araştıran, merak eden karakterli insanlar yerleştirsin...
Ne heykeli bilader benim haberim yok? Ne martaval okuyorsun yine?

Iyi ki bir "ben Allah'a secde ederim" yazdim. Hemen dokmus icini yine. Duyan da anasina-bacisina kufur ettim sanir. Ne kadar nefret ediyorsunuz be kardesim Musluman vatandastan, Allah'a secde edenden, ibadet edenden. Internette bile besmele goren seytana donduruyor sizi tek bir ALLAH kelimesi. Isiniz zor valla ben soyleyeyim.

Aha ilk vampir oltaya takilmis bile. Ama bu ufak vampir. Kilcikli. Tatsiz. Kiyi kenar vampiri. Bana daha buyuk daha akilli derinsu vampirleri lazim. :)

Soyle bir goruntu paylasayim bakayim en cok hangi HEYKELSEVER guneste kalmis vampir gibi erimeye baslayacak. :D

cami.jpg
I've never seen anyone defending the CHP here, but you keep insulting the other members. If you can't accept critics against the 2003-2016 AKP you either a low-iq or a paid troll.

Bu daha cok yirtik dondan firlayan kefal kivaminda bir vampir. Yesen yenmez. Satsan satilmaz. Derin su vampiri kalitesinden cok uzak. En iyisi sal gitsin.

Back
Top Bottom