What's new

Hassan Rohani | The New Iranian President.

respected reformists :

pc4a2a9aa14512dca2e0e1a392ff0c19cb_0.051141001304416410_taknaz_ir.jpg

امثال اینا اگر دستشون برسه شدیدترین نوع دیکتاتوری رو اجرا میکن، دموکراسی رو تا وقتی مطرح میکنن که به نفعشون باشه ، وگرنه رای 70 ملیون آدم رو میخوان نادیده بگیرن چون مطابق میلشون نیست، وقتی ازشون میپرسی مدرکتون برای تقلب تو انتخابات چیه فحاشی و آشوب راه میندازن، عقلانیت از نظر اینا یعنی آتیش زدن اموال مردم تو خیابون
فکر میکنی امسال چرا رهبر فعالیت انتخاباتی سپاه رو ممنوع کرده
البته مردم هم در 9 دی ، خوب تو دهنی بهشون زد
کشته مرده رابطه با غربیها هستن بعد وقتی بهشون میگی این رابطه منجر به مرگ 11 ملیون ایرانی در جنگ جهانی شده میگن این مال گذشته است
وقتی میگی غربیها مصدق که در واقع یکی از خودشون بود رو سرنگون کرد میگن بازم مال گذشته است
چرا ما با انگلیسی که مسئول بدبختی امروز مردم ایران و کشته شدن حدود 10 میلیون ایرانیه رابطه داریم ولی رابطه با آمریکا رو تابو میدونیم. مصدق هم یکی وطن پرست ترین ایرانی ها بود. ملی شدن صنعت نفت حدود 80 سال گذشته کار کمی نبود.
چرچیل تو خاطراتش میگه:"ما از هيتلر و ارتش آريايی اش شكست نخورديم
ولي يک آريايی كچل
فقط بايك خودنويس ما را شكست داد و با لگد
از سرزمینش بیرون کرد"

،
میگیم جنگ 8 ساله رو چی میگین که با حمایت غربیها بود بازم شر و ور تحویل میدن
از نظر اینا در قضیه تحریمها مقصر دولت هست که میخواد از حق هسته ای استفاده کنه و نه غربیها، اینقدر آینده بین نیستن که بفهمن تا قبل از تموم شدن نفت ما بباید منبع انژیمون رو جایگزین کرده باشیم،
در کل نه از گذشته درس میگیرن و نه به فکر آینده هستن
ما هم نمیگیم انرژی هسته ای رو ببوسیم بزاریم کنار ولی با یه مقدار سیاست بیشتر.

respected reformists :

pc4a2a9aa14512dca2e0e1a392ff0c19cb_0.051141001304416410_taknaz_ir.jpg

اندازه سر سوزن برای افراد تو عکس ارزش قایل نیستم . ولی نمیزارم یه اسرائیلی بیاد برای ما تایین تکلیف کنه.

سلام

فعلا شما مونولوگت رو داشته باش تا بعد ....

این رو هم دانلود کنید تا یک چیزهایی دستتون بیاد .... ببینید این اوج همکاری ما با غرب عملا نتیجه ش چه شد ... کمی نگاه کنید ... کمی این بغض های سیاسی رو کنار بزارید و حقیقت رو ببینید ....

http://rajanews.com/userfiles/flash/9004/bagheri/Bagheri-Mozakerat.flv

عزیز آی. تب ، اینکه شما جدایی طلبی اظهر من الشمس هست ... نیازی نیست با تهمت زنی و بیان بعضی مشکلات از جدایی طلب بودن خودت رو تبرئه کنی ... مشکل اقتصادی کشور دلیل بر جدای طلب نبودن شما نمی شه ....

با کلمات بازی نکن ...

در ضمن ، اینکه حق استان هایی مانند خوزستان و کهگیلویه بویر احمد رو دادن به تبریز برای ساکت نگه داشتن مشتی جدایی طلب که اگه فرصت پیدا کنند نقشه هاشون رو اعلام می کنند هم همه می دانند ...

زیاد هم زور نزن ، وسط مزرعه ی پدر بزرگ من اومدن چاه نفت زدن ولی یک ریالش هم نصیب ما نشد .... چرا که مشتی تهرانی و تبریزی اومدن ملی اعلامش می کنند و ....

در ضمن ، این مشکلات اقتصادی بخشیش در مورد سیاست های اقتصادی کشور هست که اجرا شده ... شما هم برای خودت نگو و نباف ....

ما دقیقا می دونیم چرا مشکل اقتصادی داریم ولی چرا آمریکا مجبوره ماهانه 80 میلیارد دلار چاپ کنه که بتونه خرج کشورش رو بده !؟

چرا اسپانیا هم رو به نابودی رفت ...

چرا بهشت اروپای بعد از جنگ جهانی دوم ( سوئد ) این همه اعتراض براش اومد ....

یک موج رکودی در اقتصاد جهانی شروع شد که حتی ژاپنی ها رو هم مجبور کرد ارزش پول ملیشون رو بیارند پائین .... ما می دونیم حداقل برای دو سال آینده ارز داریم ولی یک دفعه گفتند زور داریم و پول نمی دهیم ....

در ضمن ، در هیچ کشوری و هیچ نظامی نمی گذارند کسی که به اساس نظام پایبند نیست و علیه ش اقدام کرده بیاد و بخواد بشه بالاترین مسئول اجرایی ... اون زمانی که توی تهران می گفتند :" رای ما رو دزدیدند " و نگفتند بقیه ی استان ها رای دارند و عملا ثبات سیاسی کشور رو بهم زدن و زمینه سازی کردند برای تحریم های بیشتر اون زمان آیا به فکر مردم نبودند ...

داشتم بی بی سی رو می دیم که کارشناسش می گفت احتمال اینکه نامزد منتخب دولت رای بالایی بیاره زیاده چون خیلی از مردم حاشیه نشین عملا طرفدارانش هستند ولی با این حال تعداد زیادی از رای ها به خاطر مخالفتش با رهبری ریزش کرده ....

بعد هم تحلیل می کرد که اصولگرایان سنتی هم که رای خودشون رو دارند

در نهایت می گفت اگه هاشمی بیاد ، می شوند سه قطب که این رای های اصولگرایان و پیروان رهبری می شه تاثیر گذار که اگه دو قطبی بین هاشمی و نامزد دولت بشه می تونند توازن رو بهم بزنه ....

این رو که دیگه بی بی سی فارسی تحلیل کرده بود ... یعنی برای انتخاب 92 باز می گفت احمدی نژاد رای زیادی داره - با این اوضاع اقتصادی بد !!! .... ولی همین بی بی سی و پرستگانش که می رسه می گه در سال 88 موسوی رای بیشتری داشت در حالی که اون زمان همه ی جناح راست پشت سر احمدی بودند ... هر چند که تو تهران رای کمتری داشت ...

سلایق سیاسی که به قانون اعتنا ندارند و برای قدرت طلبی بیشتر انسجام ملی رو بر هم می زنند و کشور رو توی موضع ضعف قرار می دهند ، حق اینکه بخواهند باز شر کت کنند ندارند .... شما هم اگه تو همین انجمن اینرنتی که ساده ترین جامعه هست اگه طبق قانونش عمل نکنی مدیرانش بیرونت می کنند ...

خیانت آشکار به کشور می کنند و باز زبانی دراز دارند ...

در ضمن ، اوهوهو جان ، گفتی رهبری دیکتاتوره ولی خیلی صریح می گم که نظرت رو قبول ندارم ....

در ضم ، جنگ به ایران 1000 میلیارد دلار با دلار با ارزش تر از حال ( در سطح جهانی ) ضرر زد .... آیا ما از بعد از جنگ تا حالا 1000 دلار درآمد داشتیم که اصلا همون هزینه ی سر به سر ضرر جنگ بشه .... !؟

No , bro ... we need to wait for two weak later ....

يه جک بود آخرش مي گفت تو چرا گوشات درازه

کلا انتقاد از حکومت يعني بازي با کلمات ديگه
به يکي مي گن جاسوس، به يکي ميگن بر هم زن امنيت ملي، به يکي مي گن منافق، به يکي هم مي گن جدايي طلب،
الا اي انقلابي انصاف ميکن بازيگر تويي يا من

من جنوب 2 سالي کار کردم انصافا خيلي کم مي رسن به خوزستان ولي
کدوم سرمايه گذاري را مي فرمائيد
همش بخش خصوصي بود که مستر احمدي نژاد به خاک سياه نشوندشون
دوما اگر هم باشد مگر من تصميم گيرنده بودم

منظورتون سيستم فدراله
نظر خاصي ندارم
اظهر من الشمس فرموديد

مي گويم و مي بافم، انتظار داريد همه دستمال کش باشند

والا الان 30 ساله مي گن امريکا داره دلار بي پشتوانه چاپ مي کند
ولي اين توازن طلا و دلار اخيرا برعکسشو نشون داد
ميتونيم ما هم چاپ کنيم مشکل ما هم برطرف بشه خب
چاپ نکرده ارزش پول يک سوم شده
بي پشتوانه چاپ بشه چي ميشه

جمعيت اسپانيا چهل و هفت ميليون نفر
GDP (PPP) 2012 estimate
- Total $1.411 trillion[5]
- Per capita $30,557

اقتصاد ما رو برسونن به سي هزار دلار بر هر نفر بعد عيب نداره رشد منفي هم چند سالي داشتيم قبوله
ما هم نابود شيم اون موقع ببينيم اينا نابود مي شن چه حالي دارن

براي اينکه مهاجراني از کشورهايي مثل ايران رفتند اونجا ولي ... تبعيض مشکل زا هست هميشه
و البته اونا اعتراض کننده رو مثل ما اعدام نمي کنن. واسه همين با خيال راحت تري مي ريزن تو خيابونا

بله اين حکومت هست که بايد موقعيت و قدرت مانور خود را در محيط بين الملل درست برآورد کند و جو گير نشود
يک واقعيت "زور دارند" يک واقعيت ديگر "به اندازه آنها زور نداريم" نتيجه اينکه نبايد خودکشي کنيم
متاسفانه هنوز به اين نتيجه نرسيده ايم

بله ولي در هيچ کشوري هم اساس نظام مثل مال ما تخمي نيست

خبرگان رهبر را
رهبر شوراي نگهبان را
شوراي نگهبان خبرگان را
انتخاب مي فرمايند

چون سيکل بسته شده جايي براي ملت نيست
چرا هست ملت هم به آلترناتيوهاي شوراي نگهبان راي مي دهند

مثل اين است که بگويند غذا انتخاب کنيد ولي بعد معلوم شود انتخاب بين کباب و سيب زميني نيست
انتخاب بين سيب زميني کهنه و تازه است
کباب رد صلاحيت شده

اين من نيستم که با کلمات بازي مي کنم اين حکومت ماست که با مفهوم کلمه انتخاب بازي مي کند

من مي گم کباب شما مي فرمائيد سيب زميني کهنه يا تازه
نميشه من حق راي به خارج از حد درک و فهم جنتي داشته باشم

کلا سلايق غير دستمال کش ديگه

بچه دستمالتو وردار مشغول باش چرا خيانت مي کني
به تو چه صدها ميليارد سرمايه مملکت تو اين هشت سال چي شد

صراحت ديکتاتوري بدون آوردن شاهدي بر مدعا

عزير آخه چرا ... ميگي
دوره احمدي نژاد رو با قبل جنگ مقايسه نکن که با آخر دوره خاتمي مقايسه کن

با بخشی از حرف هر دوتون موافقم . ولی به نظر من ایران الآن به خاطر ارزش هایی که براشون انقلاب کرده تحت فشار قرار گرفته
ارزش هایی که برای خیلی ها مثل منو شاید افراد دیگه ای توی این فروم مهم باشه و برای خیلی های دیگه که طرز فکرشون متفاوته مهم نیست . .

بحثی که اینجاست اینه که خیلی از دوستان در داخل کشور هنوز به این باور نرسیدن که آمریکا و غرب دشمن اصلی ایرانن و فکر می کنن که میشه باهاشون مذاکره کرد و روابط دوستانه داشت ولی غافل از اینکه غربی ها حتی به خودشون هم رحم نمی کنن و به خاطر بخور بخور 60 میلیون آدم رو تو جنگ جهانی کشتن و دنیا رو به نابودی کشیدن

تمام بحث های اساسی ای که اینجا میشه از این نشآت می گیره که آیا شما این ارزش هارو اصلا قبول دارید و فکر می کنید که می ارزه پاشون بایستیم ؟

فکر میکنی امسال چرا رهبر فعالیت انتخاباتی سپاه رو ممنوع کرده

چرا ما با انگلیسی که مسئول بدبختی امروز مردم ایران و کشته شدن حدود 10 میلیون ایرانیه رابطه داریم ولی رابطه با آمریکا رو تابو میدونیم. مصدق هم یکی وطن پرست ترین ایرانی ها بود. ملی شدن صنعت نفت حدود 80 سال گذشته کار کمی نبود.که بازم انگلیس ...
،
ما هم نمیگیم انرژی هسته ای رو ببوسیم بزاریم کنار ولی با یه مقدار سیاست بیشتر.
فعالیت انتخاباتی سپاه؟ رهبر؟
ببینم اینا رو از بی بی سی شنیدی؟
در حال حاضر رابطه ما با انگلیس در حد آمریکاست، اگر نمیدونی بدون
کدوم سیاست بیشتر، آمریکا نمیخواد ایران هیچ نوع فعالیت هسته ای داشته باشه، دیدید که با دو تا سانتریفیوژتون هم مخافت کردن
جدیدا هم که از ورود سوخت 20درصد برای یه راکتور تحقیقاتی که فقط توش دارو تولید میشه جلوگیری کردن و برای همین ایران مجبور شد خودش غنی سازی رو تا 20% افزایش بده

فعالیت انتخاباتی سپاه؟ رهبر؟
ببینم اینا رو از بی بی سی شنیدی؟
عزیزم من خدمتم تو سپاهه و درجم هم در سطح کادر هستش
در حال حاضر رابطه ما با انگلیس در حد آمریکاست، اگر نمیدونی بدون
بله از دو سال پیش و به غیر از اینکه سفارت ها کامل بسته نشدن
کدوم سیاست بیشتر، آمریکا نمیخواد ایران هیچ نوع فعالیت هسته ای داشته باشه، دیدید که با دو تا سانتریفیوژتون هم مخافت کردن
جدیدا هم که از ورود سوخت 20درصد برای یه راکتور تحقیقاتی که فقط توش دارو تولید میشه جلوگیری کردن و برای همین ایران مجبور شد خودش غنی سازی رو تا 20% افزایش بده
شما منظور منو نفهمیدی من میگم به چه حقی کشورایی که نصف جمعیت جهان رو یا کشتن یا استعمار کردن باید بمب اتم داشته باشند و ایران نداشته باشه. اما هر چیزی راهی داره فکر میکنی این سیاست مقاومت،مقاومتی که دائم میگید بیشتر به نفع کشور ماست یا کشورهای عربی و اسرائیل.
میدونی بالای 75% قرارداهای خارجی تراکتور سازی تبریز و سایر واحد های صنعتی لغو شده. نه به خاطر تحریم ها بلکه به خاطر افت کیفیت قطعات که به خاطر تحریم ها به وجود اومده.
میدونی واحد های صنعتی الان شروع کردن به جایگزین کردن دستگاههای پایه پی ال سی"هوشمند"با دستگاههای مکانیکی دستی و این یعنی صنعت 50 سال داره برمیگرده به عقب.
اگه 10 سال دیگه تحریم ادامه داشته باشه وضعیت تکنولوژی ما مثل زمان قاجار میشه.

عزیزم من خدمتم تو سپاهه و درجم هم در سطح کادر هستش

بله از دو سال پیش و به غیر از اینکه سفارت ها کامل بسته نشدن

شما منظور منو نفهمیدی من میگم به چه حقی کشورایی که نصف جمعیت جهان رو یا کشتن یا استعمار کردن باید بمب اتم داشته باشند و ایران نداشته باشه. اما هر چیزی راهی داره فکر میکنی این سیاست مقاومت،مقاومتی که دائم میگید بیشتر به نفع کشور ماست یا کشورهای عربی و اسرائیل.
میدونی بالای 75% قرارداهای خارجی تراکتور سازی تبریز و سایر واحد های صنعتی لغو شده. نه به خاطر تحریم ها بلکه به خاطر افت کیفیت قطعات که به خاطر تحریم ها به وجود اومده.
میدونی واحد های صنعتی الان شروع کردن به جایگزین کردن دستگاههای پایه پی ال سی"هوشمند"با دستگاههای مکانیکی دستی و این یعنی صنعت 50 سال داره برمیگرده به عقب.
اگه 10 سال دیگه تحریم ادامه داشته باشه وضعیت تکنولوژی ما مثل زمان قاجار میشه.
همون آمریکا هم خودش خواست روابط دیپلماتیکش با ایران رو خاتمه بده نه ما، انگلیس هم فقط سیاست آمریکا رو دنبال کرد، بعد یه مدت خواست ظاهر سازی کنه و دوباره روابطش رو آغاز کرد ولی طبیعت زیاده خواهشون نذاشت به کارشون ادامه بدن
در خصوص این آت و آشغالهای وارداتی هم همون بهتر که دیگه وارد نشن، این شگرد سیاسی هست که در کشور هدف یه سری کارخونه مونتاژ باز میکنن به نحوی که تولیدکننده های داخلی نتونن باهاش رقابت کنن، به این ترتیب صنعت اون کشور رو نابود میکنن، در مرحله بعد هر زمان اون کشور بخواد دربرابرشون بایسته فوری صادرات قطعات رو تعطیل میکنن
نکنته مهم توی این طرح اینه که هر کشور غربی فقط قسمتی از پروزه رو به عهده میگیره تا در صورت تحریم (درست مثل الان) هر کدوم فقط اندکی ضرر کنن ولی کشور میزبان کل خط تولیدش میخوابه
این هم فقط بخش کوچکی از خیانتهایی هست که امثال هاشمی و خاتمی در حق این مملکت و مهندسینش انجام دادن
خدا لعنتشون کنه ان شا؛ الله

بهترین گزینه های فعلی به نظر من رضایی یا قالیباف هستش

بهترین گزینه های فعلی به نظر من رضایی یا قالیباف هستش
همین که برنامه هاشون رو گذاشتن همه مردم ببینن خیلی خوبه.یه سری به سایت هاشون بزن.نمیدونم چرا بعضی ها میگن فقط جلیلی.بابا این بنده خدا هنوز تجربه کارهای اجراییش در سطح ریاست جمهوری نرسیده.شاید بهتر باشه برای دوره سیزدهم کاندید شه.ی.

این رو هم دانلود کنید تا یک چیزهایی دستتون بیاد .... ببینید این اوج همکاری ما با غرب عملا نتیجه ش چه شد ... کمی نگاه کنید ... کمی این بغض های سیاسی رو کنار بزارید و حقیقت رو ببینید

حقيقت اين هست که

در زمينه اي هسته اي و مذاکرات اون, دولت هيچ کارست و مسوليتي نداره
چه دولت خاتمي و چه دولت احمدي نژاد
و چه در دولت آينده هر کي مي خواد رييس جمهور بشه

هر تصميمي چه سازش چه عدم سازش از طرف بالاتر
يعني رهبري گرفته ميشه
همین که برنامه هاشون رو گذاشتن همه مردم ببینن خیلی خوبه.یه سری به سایت هاشون بزن.نمیدونم چرا بعضی ها میگن فقط جلیلی.بابا این بنده خدا هنوز تجربه کارهای اجراییش در سطح ریاست جمهوری نرسیده.شاید بهتر باشه برای دوره سیزدهم کاندید شه.ی

حرف زدنش و دقيقا منرو ياد هشت سال پيش احمدي ميندازه

قالیباف میتی کومان میشود

:yahoo:

Last edited by a moderator:
سلام
سایت رضایی که برنامه هاش رو برای هر شهر گفته ....

wikirezaei,ir ....

سایت قالیباف

http://www.ghalibaf.ir/

________-

در مورد آمریکا .... اولا که تحریمش رو زمانی اجرا کرد که قرار بود ما سیاست های تعدیل اقتصادی و اصلاح اقتصادی رو اجرا کنیم و قرار بود شرکت نفت و بانک مرکزی به عنوان ضربه گیر این طرح ها اجرا بشوند که به اقتصاد شوک وارد نشه .... طرح اجرا شد و داشت پیش می رفت که یک دفعه آمریکا و غرب به ضربه گیرهای طرح حمله کردند ...

در ضمن ، اونهایی که دم از آمریکا می زنند آیا شعوری برای طرف غربی و آمریکایی ها قائلند !؟

چرا باید آمریکا تحریم های خودش رو که فعلا داره خوب براش پیش می ره رو کنار بزاره که ایران چهار سال دیگه باز قد علم کنه !؟

اون همون نقشه ی خاورمیانه ی بزرگ خودش رو داره که نقشه اش رو از سال 2000 کشیده که حداقل 20 سال کار تحقیقاتی براش داشت ....

مرحله ی اولش این بود که یک عامل ثباتی مثل صدام رو از بین ببرند که بردند ....

مرحله ی دوم دادن استقلال به کردستان عراق بود که دادن ....( البته در لوای فدارالیسم ) ...ط

مرحله ی سومش جنگ 2006 بود که البته اینجا گاوشون زائید و نقشه شون تاخیر خورد !!

از عراق خارج شدند

و دوباره نقشه ی خودشون رو اجرا کردند که وضع فعلی سوریه و عراق در راستای این نقشه هست ....

The%20Project%20for%20the%20New%20Middle%20East.jpg

تحریم ایران هم در راستای همین نقشه هست .... البته کمی در این نقشه شون تغییر ایجاد شده که نتیجه ی فید بک هاست ... مثلا به این نتیجه رسیدند که نمی شه همزمان هم با ترکیه و ایران درگیر بشوند و بخواهند دوتاش رو تجزیه کنند ( البته این طرح تجزیه ی ترکیه رو هم ول نمی کنند بلکه فعلا مسکوتش می گذارند ) تا بعدا

اگه انرژی هسته ای نبود ، می اومدن می گفتند ایران سلاح شیمیایی داره ... می گفتن ایران موشک می سازه ، می گفتن ایران نقشه های پلید در ذهنش داره و تحریم می کردند ...

اون نقشه ی استراتژیک 200 ساله ی خودش رو اجرا می کنه و کاری نداره که کی تو ایران تو قدرت باشه ... اون می خواد قدرتش رو حفظ کنه و تنها ناموسش قدرت خودش هست نه خوبی و بدی .....

Latest posts

Back
Top Bottom