What's new

Iranian Chill Thread

Free street election:

Do you vote Yes or No to Islamic republic?

Most of people except two youths voted 'Yes' but they wanted embezzlements stop.

It shows reality in our society. It shows how popular and beloved Islamic republic is. In worst estimation 80- 85% of people love Islamic republic. Like me :smitten:

Free street election:

Do you vote Yes or No to Islamic republic?

Most of people except two youths voted 'Yes' but they wanted embezzlements stop.

It shows reality in our society. It shows how popular and beloved Islamic republic is. In worst estimation 80- 85% of people love Islamic republic. Like me :smitten:

Well this shows the top problem with the current situation is economic. Prices are high, and unemployment is also relatively high. The good thing about these problems is that there is no ideological opposition to them (as there is with liberalisation in some places) but they must still be tackled with good economic management.

Well this shows the top problem with the current situation is economic. Prices are high, and unemployment is also relatively high. The good thing about these problems is that there is no ideological opposition to them (as there is with liberalisation in some places) but they must still be tackled with good economic management.

Alot of this can be addressed by more aggressive environmental policies. Iran needs to do more, aggressively and invite investment into renewable, sustainable and clean energy in addition to environmental restoration.

A lot of factors involved when it comes to current economic conditions but loss of cultivated lands, access of water and drinkable water as well as excessive deforestation play significant role. All these problems are opportunities to grow if the country provides the ground much more aggressively so the local talent can tackle these problems.

Last edited:
Tillerson: Iran JCPOA is failed approach, going to review it completely تیلرسون:بررسی جامع برجام

تیلرسون:بررسی جامع برجام در جریان است
بررسی برجام به رهبری شورای امنیت ملی آمریکا به دستور ترامپ
http://www.isna.ir/news/96013013871/

U.S Secretary Rex Tillerson: Iran JCPOA is another attempt failed approach which has failed to achieve objective and we are going to review JCPOA completely addresses media at State Department. April 19. 2017

Tillerson Slams Obama Admin For Passing them the 'Buck' on Iran, Pledges New Approach
https://townhall.com/tipsheet/cortn...deal-has-failed-to-achieve-objective-n2315542

Tillerson: Iran JCPOA is failed approach, going to review it completely تیلرسون:بررسی جامع برجام

U.S Secretary Rex Tillerson: Iran JCPOA is another attempt failed approach which has failed to achieve objective and we are going to review JCPOA completely addresses media at State Department. April 19. 2017

Tillerson Slams Obama Admin For Passing them the 'Buck' on Iran, Pledges New Approach
https://townhall.com/tipsheet/cortn...deal-has-failed-to-achieve-objective-n2315542
تیلرسون گوه خورد، دیگه اگه پس گوشتون رو دیدین ما رو هم سر میز مذاکره می بینین

I want to create a thread for Iranian songs, wanted to hear your opinions first. Any thoughts or suggestions?

Last edited:

من ایرانی
نیستم
چون بجای
درود
میگویم سلام و بجای بدرود
میگوییم
خداحافظ

من ایرانی
نیستم
چون عربها
به من آموختند به خوراک
بگوییم
غذا،در حالی ک خودشان به
ادرار شتر
میگویند غذا و من هم
تکرار
میکنم

من
ایرانی
نیستم چون عربها به من
آموختند
برای شمارش خودمان بجای
تن از نفر
استفاده کنیم که واحد
شمارش
حیوانات است

من
ایرانی
نیستم چون عربها به من
آموختند
که بجای گفتن واق واق سگ
بگوییم
پارس که نام وطنمان است

من ایرانی
نیستم
چون عرب
ها به من آموختن دیوث یک
صفت زشت
است, در حالیکه نام یکی از
سرداران
ایرانی بوده که درحمله
اعراب به
ایران تعداد زیادی از
سربازان
عرب را به هلاکت رسانده
است

من
ایرانی
نیستم چون
اعراب بمن آموختند
بگویبم
شاهنامه آخرش خوش است چون
در آخر
شاهنامه ایرانیان از اعراب
شکست میخورند

عاشق این متنم...

زمانی که عرب ملخ میخورد .... کورش به هرکس به اندازه خانواده اش گندم میداد ... ( یعنی عدالت )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب در بیابان بز میچراند.... کورش نیمی از دنیا راگرفت....( یعنی حکومت )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب دختر را ننگ میدانس .... کورش به بانوی ایرانى احترام میگذاشت ....
( یعنی مردم پرستی )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب را " ام جهل" میخوادند ....
شاه کشور من اولین منشور حقوق بشررا نوشت..!!
( یعنی هنر )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب چوب میپرستید ... کورش نیمی از دنیارا یکتا پرست کرد ... ( یعنی وحدت )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب دخترش را زنده در گور میکرد .....
کورش بزرگ برای دختران پارس دانشگاه ساخت..!!!!!
( یعنی عشق )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب در چادر بود ... کشور من تخت جمشید و پاسارگاد داشت..!! ( یعنی عظمت )​

این گاوچران ها فقط با علامت انگشت وسط ادم میشن نه مذاکره

موقعی که اقای خامنه ای گفت ما به ۱۹۰ هزار سو نیاز داریم اقایان تعداد سانتیریفیوژ ها را به ۶۱۴۴ کاهش دادند و مردم ما هم در خیابان براشون صوت و کف زدن. این است فرق نگاه یک رهبر جهان بین با نگاه های مردم عادی...

تازه اون کوسه هاشمی که میگفت موشک هم نمیخایم باید برچینیموشن چون سلطان ما یانکی ها فرمودند

متاسفم واسه خسارتی که به کشور وارد شد و جالب اینه مردم ما همچنان ظریف ظریف روحانی روحانی.. میکنند

من ایرانی
نیستم
چون بجای
درود
میگویم سلام و بجای بدرود
میگوییم
خداحافظ

من ایرانی
نیستم
چون عربها
به من آموختند به خوراک
بگوییم
غذا،در حالی ک خودشان به
ادرار شتر
میگویند غذا و من هم
تکرار
میکنم

من
ایرانی
نیستم چون عربها به من
آموختند
برای شمارش خودمان بجای
تن از نفر
استفاده کنیم که واحد
شمارش
حیوانات است

من
ایرانی
نیستم چون عربها به من
آموختند
که بجای گفتن واق واق سگ
بگوییم
پارس که نام وطنمان است

من ایرانی
نیستم
چون عرب
ها به من آموختن دیوث یک
صفت زشت
است, در حالیکه نام یکی از
سرداران
ایرانی بوده که درحمله
اعراب به
ایران تعداد زیادی از
سربازان
عرب را به هلاکت رسانده
است

من
ایرانی
نیستم چون
اعراب بمن آموختند
بگویبم
شاهنامه آخرش خوش است چون
در آخر
شاهنامه ایرانیان از اعراب
شکست میخورند

عاشق این متنم...

زمانی که عرب ملخ میخورد .... کورش به هرکس به اندازه خانواده اش گندم میداد ... ( یعنی عدالت )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب در بیابان بز میچراند.... کورش نیمی از دنیا راگرفت....( یعنی حکومت )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب دختر را ننگ میدانس .... کورش به بانوی ایرانى احترام میگذاشت ....
( یعنی مردم پرستی )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب را " ام جهل" میخوادند ....
شاه کشور من اولین منشور حقوق بشررا نوشت..!!
( یعنی هنر )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب چوب میپرستید ... کورش نیمی از دنیارا یکتا پرست کرد ... ( یعنی وحدت )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب دخترش را زنده در گور میکرد .....
کورش بزرگ برای دختران پارس دانشگاه ساخت..!!!!!
( یعنی عشق )

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
زمانی که عرب در چادر بود ... کشور من تخت جمشید و پاسارگاد داشت..!! ( یعنی عظمت )​

د
عزیزجان ایران حدود یک ونیم میلیون نفر عرب داره .حفظ فرهنگ بومی هر قومی از جمله فارس ها مهمه و درست اما نیازی به توهین و تحقیر اقوام دیگه نداریم .
در کل نژادپرستی حس مخربیه و تخریبش بیشتر برای افراد نژادپرسته که از وضعیت و جایگاه خودشون اون ها رو غافل میکنه .
البته می دونم منظوری نداشتی و آدم خوش قلبی هستی ولی هرچیزی رو نباید کپی پیست کرد که برادر من
Peace

Put them in this thread :tup:
بیشتر می خوام آهنگ های قدیمی و محلی رو بزارم تا آهنگهای این خواننده های زپرتی جدیدی که در اومدن، اگه اینجا بزترمشون تو 2000 صفحه گم میشن، اگه ته یه ترد جدا بزارم به شناسوندن فرهنگ ایرانی بهتر کمک میشه

Back
Top Bottom