What's new

Iranian Chill Thread

سلام
البته جناب استاد ... شما خودتان هم چنان آش دهن سوزی نیستید و چیزی از عزیزان به قول خودشون باستانگرای ملی گرای ( عاشق غرب ) پایتخت نشین کم ندارید .... شاید خودم نرفته باشم تبریز ولیکن دوستانی که رفتن تبریز خاطرات جالب ( از لحاظ بد بودن ) تعریف می کردند ....
اگه پایتخت نشین ها اون عده ی معلوم الحال رو دارند ، شما هم کم ندارید افرادی که ...

بگذریم ... گند قضیه نیاد بالا بهتره ...

انفجارهای دیشب برای مخدوش کردن چهره پوتین است/گروه‌های افراطی گریبان سایر کشورهای اروپایی را نیز خواهند گرفت - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

سلام
گویا عربستان عملیاتش رو توی روسیه شروع کرده .... بازی جالب داره می شه .... البته به لطف نیروهای تعویضی مون و گل به خودی هاشون ، بازی رو باختیم ...

صمصامی: وزیر بعدی آمد تمام بانک اطلاعاتی بانک‌ها را پاک کرد! - سایت خبری تحلیلی تابناك

کلا این بانکها تا من رو سکته ندهند ول کن نیستند ... خوبه که تا حالا وام نگرفتم وگرنه یک ماهه سکته می زدم ... البته تا دویست سال دیگه به یکی مثل من وام نمی دهند !!!

یک زندان هفتاد و چند میلیونی در محدوده ایران بسازید! - سایت خبری تحلیلی تابناك

آقایون ژست روشنفکری می گذارند و می گن کپی رایت ....

shoma behtare gabl az inke dar morede mardom gezavat konid.hadagal haye lazem ro braye ezhare nazar raayat konid. na inke nazariyat dustanetun ro inja post konid.

سلام
نظریات دوستان بنده از نظریات شما برای بنده بیشتر ارزش دار هست ....

زمانی که از موضع طلبکارانه سخن می گی ، یکی هم پیدا می شه جوابتون رو بده ...

بنده هم مثل امثال این غرب نشین ها نیستم که دم از وطن بزنم ولی نسبت به حرف های تجزیه طلبانه سکوت کنم و در خفا از این حرف ها خوشحال باشم ....

بنده هم مثل امثال این غرب نشین ها نیستم که دم از وطن بزنم ولی نسبت به حرف های تجزیه طلبانه سکوت کنم و در خفا از این حرف ها خوشحال باشم ....

fekr konam eshtebah fahmidi baradar !!

ایشون خیلی ناسیونالیست هستن و نظرات تجزیه طلبی هیچ وقت ندادن

با وجود اختلاف نظر من احترام خیلی زیادی واسشون قائلم

اشتباه گرفتی برادر

fekr konam eshtebah fahmidi baradar !!

ایشون خیلی ناسیونالیست هستن و نظرات تجزیه طلبی هیچ وقت ندادن

اشتباه گرفتی

سلام
توی کنیه ی قضیه که می گری می فهمی خود ایشان هم یک طرفه به قاضی رفتند و ....
اینکه تهران شده شهر تازه به دوران رسیده ها که جای شکی نیست ولی اینجوری که حرف می زنه یک معنای دیگه می ده ... یعنی حق با جنابان گرگ خاکستری هست و من برای اینکه ازشون طرفداری نکنم دیگه چیزی نمی گم ....

اگه اعتراض داری به این خودبزرگ بینی تهرانی ها ( که جدیدا می گن باید برای ورود به تهران ویزا بدیم بگذاریم !!! حداقل توی فضای مجازی می گند ) باید به صورت ملی صحبت کنه نه به صورت بخشی ....

در ضمن ، اگه بخوای با این منطق خودشون حساب کنیم ، تبریز هم در کنار تهران قرار می گیره ....

سلام
نظریات دوستان بنده از نظریات شما برای بنده بیشتر ارزش دار هست ....

زمانی که از موضع طلبکارانه سخن می گی ، یکی هم پیدا می شه جوابتون رو بده ...

برای شما بله ولی برای من هیچ ارزشی نداره
شما پاسخ من به یکی از دوستان رو ریپلی کردید!!
ودر مورد تجزیه طلب ؟
بهتره مارک دیگه ای پیدا کنید

برای شما بله ولی برای من هیچ ارزشی نداره
شما پاسخ من به یکی از دوستان رو ریپلی کردید!!
ودر مورد تجزیه طلب ؟
بهتره مارک بهتری پیدا کنید

سلام
البته اگه می خوای کسی صحبتت رو نقل قول نکنه بهتره توی پیام خصوصی صحبت کنی ...

سلام
توی کنیه ی قضیه که می گری می فهمی خود ایشان هم یک طرفه به قاضی رفتند و ....
اینکه تهران شده شهر تازه به دوران رسیده ها که جای شکی نیست ولی اینجوری که حرف می زنه یک معنای دیگه می ده ... یعنی حق با جنابان گرگ خاکستری هست و من برای اینکه ازشون طرفداری نکنم دیگه چیزی نمی گم ....
اگه اعتراض داری به این خودبزرگ بینی تهرانی ها ( که جدیدا می گن باید برای ورود به تهران ویزا بدیم بگذاریم !!! حداقل توی فضای مجازی می گند ) باید به صورت ملی صحبت کنه نه به صورت بخشی ....
در ضمن ، اگه بخوای با این منطق خودشون حساب کنیم ، تبریز هم در کنار تهران قرار می گیره

اخه داداش همه از نگاه ملی به تهران نگاه میکنن !

اما شما نگاه کن حتی سال 88 هم بیشتر مشکلات تو تهرون بوود.

اکثر مردم تهران مردم گلی هستن ولی خب ادم بد همه جا پیدا پیدا میشه

اما به هر حال ایشون خیلی ناسیونالیستن سما بد متوجه شدین

موفق و پاینده باشید داداش

سلام
البته اگه می خوای کسی صحبتت رو نقل قول نکنه بهتره توی پیام خصوصی صحبت کنی ...
شما یه لطفی کن چون حرف من برای شما ارزش نداره من رو بذار تو ایگنور لیست

‌ـ بدون وجود این بانک‌های اطلاعاتی اصلا نمی‌شود نظارت کرد. امن‌ترین جا برای پول‌شویی، نظام بانکی ماست، چنانکه در هیچ جای دنیا چنین چیزی نیست که نظارت‌ها بر فعالیت‌های بانکی اینقدر ضعیف باشد.

‌ـ یک مقدار هم که شروع می‌کنیم به نظارت و شفاف‌سازی، داد می‌زنند که ناامنی در اقتصاد ایجاد شد؛ این‌ها‌‌ همان صاحبان منافع هستند که نمی‌خواهند مالیات بدهند، از آشفته بازار بورس و ارز و سکه یک ماهه منافع کلان به دست بیاورند و بعد این پول‌ها را می‌آورند در سیستم بانکی و بعد می‌خواهند که نرخ سود بالا برود.

صمصامی: وزیر بعدی آمد تمام بانک اطلاعاتی بانک‌ها را پاک کرد! - سایت خبری تحلیلی تابناك

اخه داداش همه از نگاه ملی به تهران نگاه میکنن !

اما شما نگاه کن حتی سال 88 هم بیشتر مشکلات تو تهرون بوود.

اکثر مردم تهران مردم گلی هستن ولی خب ادم بد همه جا پیدا پیدا میشه

اما به هر حال ایشون خیلی ناسیونالیستن سما بد متوجه شدین

موفق و پاینده باشید داداش
mamnun
nesfe dustane man bache tehranan va 24/7 ro man ba ona to daneshgah migzarounam. harf man in boud ke gabl az tohin rozname "Iran" va chan gazieh digeh aslan masaleh tork va fars matrah naboud.

شما یه لطفی کن چون حرف من برای شما ارزش نداره من رو بذار تو ایگنور لیست
As your wish ...

_______

at last I decide it .... I'm just wasting my time here ... farewell ....

note : this has nothing with Ostad .... this is my decision ... this is better for myself ...

Last edited:

Back
Top Bottom