What's new

Turkish Industry, Science and Technology

THIS IS NEW TURKIYE

Senior director of TUBITAK, Mustafa Sancar a theologian, once a zoo director, fired PARDUS (Turkish Windows) experts and software engineers due to their lifestyles and outlooks. According to him they look like the marauders (çapulcu) due to their hair and beard, as they wear earrings and not fasting during Ramadan.

Hayvanat bahçesinden tayin edilen müdür Milli Projeyi bitirdi haberi, haberleri.

THIS IS NEW TURKIYE

Senior director of TUBITAK, Mustafa Sancar a theologian, once a zoo director, fired PARDUS (Turkish Windows) experts and software engineers due to their lifestyles and outlooks. According to him they look like the marauders (çapulcu) due to their hair and beard, as they wear earrings and not fasting during Ramadan.

Hayvanat bahçesinden tayin edilen müdür Milli Projeyi bitirdi haberi, haberleri.

Shame on Pardus developers for not coming up with something that I can use instead of Microsoft Windows.

But it's very good AK Parti is kicking out these traitor haşhaşis from every institutioan and you cry like a river... :lol:
So you are actually ok with people being thrown out because of their look?
I smell some hypocricy here.

You don't agree even with this part ?

those people were the greatest ally of the AKP before 2013.

Sinan o bölümle ilgili de aynı fikirde değiliz. Ve bunun açıklaması elbette bende var. Görünen, sanılanla gerçek arasındaki fark. Sadece bunu söylemekle yetineyim. Biliyosun tartışmalara girmek istemiyorum ama o herif doğru düzgün savunma konusunda neredeyse hiçbir katkı yapmıyor. Sırf bu konularda post atıyor. Hem de yalan haber... Ve bu başlık altında siyasi mesaj atıyor. Bu vatandaşa daha önce de cevap verdim. Yalanlama haberini gösterdim ama inatla aynı konu üstüne gidiyor...

Biliyosun sizinle daha önce defalarca tartıştık. Tartışmalar hep kavgaya döndü ve ben kendi adıma bu tartışma ortamından çekildim. Siz her ne kadar AK Parti'ye Erdoğan'a Davutoğlu'na salladıysanız da ben elimden geldiği kadarıyla topa girmedim... Bu zamana kadar da bunu iyi devam ettirdiğimi düşünüyorum...

Burada savunma sanayini takip etmek için varım... Hır gür olmasın... İsteyen istediği gibi düşünsün... Ama dediğim gibi bu adam bu başlığın altında gelmiş siyasi mesaj atıyor hem de düpedüz yalan...

You don't agree even with this part ?

those people were the greatest ally of the AKP before 2013.

It was part of AKP election manifest to fight gangs. They were one of the gangs to be erased, known to be so since 2004. They were being instrumental in fighting down the other gang while waiting for their turn. This fight is about establishing the authority of elected governments. The right to rule can not be shared with unelected centers of power. Secretive communities are allowed to exist but they are not allowed to hijack the right to rule. They are not allowed to own the world.

Bana bak kul önce adam olmasını öğren! Seni muhatap dahi almam ben. Haşhaşi sen ve senin gibi vatanı İranlı acemlere satan hainlerdir. Allaha şükür ülkemizin bayrağını dünyanın dört bir yanında dalgalandıran insanlar var. Amerikada gözlerimle görmesem yapılanlara acaba diyecem. Milletin malına çöken çalan çırpan, kuranla dalga geçen, efendimiz sav'e ve ashabına laf uzatan, Allahın sıfatlarını bir şahsa yükleyenlerin bolca gezindiği bir zihniyet içersinde olmadığım için sükürler olsun.
Söylediklerim yalan diyorsun senin okuduğun HAVUZ medyasının haberleri mi doğru? Bu adamın hiç bir vasfı yok ve heryere üşüştüğünüz gibi bilim yuvası olması gereken kurumada çöktünüz. Binlerce işin ehli insanı işten attınız. Olan ülkeye ve gelecek nesillere oluyor. Ama er ya da geç adalet yerini bulacak. Senin postlarına cevap yazmıyorum çünkü seni muhatap almıyorum. Bundan sonrada benim postlarıma cevap yazma. Git havuz medyandan bolca beslen ne yaparsan yap ama bana şataşma! Buna sana cevap olarak yazdığım ilk ve son mesaj.

Aha işte... Demedim mi size... herif süzme haşhaşi.... hahaha.... @Hakan şu herif durmadan bu başlık altında siyasi konu açıyo forumun huzurunu kaçırıyo. Defolsun gitsin politics başlığında yazsın siyonist kulu köpeği haşhaşi...

Aha işte... Demedim mi size... herif süzme haşhaşi.... hahaha.... @Hakan şu herif durmadan bu başlık altında siyasi konu açıyo forumun huzurunu kaçırıyo. Defolsun gitsin politics başlığında yazsın siyonist kulu köpeği haşhaşi...
Bana bak kul önce adam olmasını öğren! Seni muhatap dahi almam ben. Haşhaşi sen ve senin gibi vatanı İranlı acemlere satan hainlerdir. Allaha şükür ülkemizin bayrağını dünyanın dört bir yanında dalgalandıran insanlar var. Amerikada gözlerimle görmesem yapılanlara acaba diyecem. Milletin malına çöken çalan çırpan, kuranla dalga geçen, efendimiz sav'e ve ashabına laf uzatan, Allahın sıfatlarını bir şahsa yükleyenlerin bolca gezindiği bir zihniyet içersinde olmadığım için sükürler olsun.
Söylediklerim yalan diyorsun senin okuduğun HAVUZ medyasının haberleri mi doğru? Bu adamın hiç bir vasfı yok ve heryere üşüştüğünüz gibi bilim yuvası olması gereken kurumada çöktünüz. Binlerce işin ehli insanı işten attınız. Olan ülkeye ve gelecek nesillere oluyor. Ama er ya da geç adalet yerini bulacak. Senin postlarına cevap yazmıyorum çünkü seni muhatap almıyorum. Bundan sonrada benim postlarıma cevap yazma. Git havuz medyandan bolca beslen ne yaparsan yap ama bana şataşma! Buna sana cevap olarak yazdığım ilk ve son mesaj.

Siyonistle bir olana bu ülkede yer yok.

@Hakan my all posts are related to the thread. I do not insult anyone nor make a personal attack. The person who I do not need to name above is the one who insults me and turns my posts into flame war and ruins the thread.

Back
Top Bottom