What's new

Hassan Rohani | The New Iranian President.

??????? ?????

سلام
البته جناب اوهوهو مثل سایر دوستان و همفکرانشان شروع کردند به تهمت پراکنی کردن های مختلف ....

فکر نکنم نیازی باشه جوابشون رو بدم ... نیازی هست !؟ بگذریم .... ، چون همچو شما دیده ام و خواهم دید ....

...........

در ضمن ، اینکه با گزینشی کردن سخنان یک نفر و با قراردادن ترتیبی که شما دلتان می خواهد یک معنای خاص رو القا کنی کار سختی نیست ... حقه ای قدیمی هست ...

jamesh kon bache akhoond

enghade roze lazem nist bekhooni. Khaste nemishi az in shero ver goftana?

40 sale ridin to mamlekat, hanoozam ba kamale porrooi mirin bala mambar.

Enghad berinin to mamlekat ke ya keshvar tajzie she, ya jang she ya mardom enghad goshne beshan ke berizan to khiaboona harjo marj she.

khak bar sare harchi arab zaadast

من از رئیس جمهور آینده تمنا دارم به این مشگل ما هم رسیدگی بکنه, من سر چهارراه زندگی میکنم و ماشینا انقدر برام بوق زدن که روان گسیختگی گرفتم و همش در سرگیجه هستم! بابا بوق نزنین زشته

سلام
شما تفاوت این امام و آیت الله را .
.....
فقط عقب ماندگی بیشتر است.

من هم يک زماني زياد از اين چيزها نوشتم
بهترين جوابي که گرفتم تلاش براي جدايي طلبي بود
حقيقتا نمي دانم چه اتفاقي براي يک انسان بايد بيافتد که جرات تصميم بر اساس منطق و تعقل را از دست بدهد
ولي آنچه اطمينان دارم اين است که اين اتفاق مي افتد

شخصا در علاقه*اي که هموطناني چون سهيل و کلنگ به کشورشان دارند شکي ندارم
ولي اين وسط چگونه مي شود که آينده وطنشان را براي اعتقاداتي که هيچ دليل و منطقي هم براي پيروي از آنها نمي آورند، فدا مي کنند برايم تعجب آور است
نه تنها دليل و منطق نمي آورند بلکه هر کسي که سوالي هم مطرح کند به باد انتقاد مي*گيرند

جواب سوالات اوهوهو نمي تواند امثال وطن فروشي، تهمت زدن، و امثال آن باشد

يک حکومت اختيار تصميم گيري دارد ولي مسئوليت عواقب تصميمش را هم دارد بايد جواب بدهد

سرکوب سلايق مختلف سياسي به چه مجوزي انجام شد
سياست*هاي هسته اي چرا امنيت اقتصادي و بين المللي کل کشور را به خطر انداخته است
هشت سال نفت با بيشترين قيمت ممکن فروش رفت نتيجه آن چه بود
سياست هاي تورم زا پدر مردم را در آورده آيا جواب منطقي مي تواند تجويز اقتصاد مقاومتي باشد

کي قرار است در اين مملکت قبول کنيم که به سمت خطرناکي در حال حرکت هستيم

چرا مذاکره و گفتگو با غرب به عنوان يک تابو معرفي مي شود اگر واقعا حق با ماست بايد اينقدر مرد باشيم که حرف خود را رو در رو بزنيم

سلام

فعلا شما مونولوگت رو داشته باش تا بعد ....

این رو هم دانلود کنید تا یک چیزهایی دستتون بیاد .... ببینید این اوج همکاری ما با غرب عملا نتیجه ش چه شد ... کمی نگاه کنید ... کمی این بغض های سیاسی رو کنار بزارید و حقیقت رو ببینید ....

http://rajanews.com/userfiles/flash/9004/bagheri/Bagheri-Mozakerat.flv

عزیز آی. تب ، اینکه شما جدایی طلبی اظهر من الشمس هست ... نیازی نیست با تهمت زنی و بیان بعضی مشکلات از جدایی طلب بودن خودت رو تبرئه کنی ... مشکل اقتصادی کشور دلیل بر جدای طلب نبودن شما نمی شه ....

با کلمات بازی نکن ...

در ضمن ، اینکه حق استان هایی مانند خوزستان و کهگیلویه بویر احمد رو دادن به تبریز برای ساکت نگه داشتن مشتی جدایی طلب که اگه فرصت پیدا کنند نقشه هاشون رو اعلام می کنند هم همه می دانند ...

زیاد هم زور نزن ، وسط مزرعه ی پدر بزرگ من اومدن چاه نفت زدن ولی یک ریالش هم نصیب ما نشد .... چرا که مشتی تهرانی و تبریزی اومدن ملی اعلامش می کنند و ....

در ضمن ، این مشکلات اقتصادی بخشیش در مورد سیاست های اقتصادی کشور هست که اجرا شده ... شما هم برای خودت نگو و نباف ....

ما دقیقا می دونیم چرا مشکل اقتصادی داریم ولی چرا آمریکا مجبوره ماهانه 80 میلیارد دلار چاپ کنه که بتونه خرج کشورش رو بده !؟

چرا اسپانیا هم رو به نابودی رفت ...

چرا بهشت اروپای بعد از جنگ جهانی دوم ( سوئد ) این همه اعتراض براش اومد ....

یک موج رکودی در اقتصاد جهانی شروع شد که حتی ژاپنی ها رو هم مجبور کرد ارزش پول ملیشون رو بیارند پائین .... ما می دونیم حداقل برای دو سال آینده ارز داریم ولی یک دفعه گفتند زور داریم و پول نمی دهیم ....

در ضمن ، در هیچ کشوری و هیچ نظامی نمی گذارند کسی که به اساس نظام پایبند نیست و علیه ش اقدام کرده بیاد و بخواد بشه بالاترین مسئول اجرایی ... اون زمانی که توی تهران می گفتند :" رای ما رو دزدیدند " و نگفتند بقیه ی استان ها رای دارند و عملا ثبات سیاسی کشور رو بهم زدن و زمینه سازی کردند برای تحریم های بیشتر اون زمان آیا به فکر مردم نبودند ...

داشتم بی بی سی رو می دیم که کارشناسش می گفت احتمال اینکه نامزد منتخب دولت رای بالایی بیاره زیاده چون خیلی از مردم حاشیه نشین عملا طرفدارانش هستند ولی با این حال تعداد زیادی از رای ها به خاطر مخالفتش با رهبری ریزش کرده ....

بعد هم تحلیل می کرد که اصولگرایان سنتی هم که رای خودشون رو دارند

در نهایت می گفت اگه هاشمی بیاد ، می شوند سه قطب که این رای های اصولگرایان و پیروان رهبری می شه تاثیر گذار که اگه دو قطبی بین هاشمی و نامزد دولت بشه می تونند توازن رو بهم بزنه ....

این رو که دیگه بی بی سی فارسی تحلیل کرده بود ... یعنی برای انتخاب 92 باز می گفت احمدی نژاد رای زیادی داره - با این اوضاع اقتصادی بد !!! .... ولی همین بی بی سی و پرستگانش که می رسه می گه در سال 88 موسوی رای بیشتری داشت در حالی که اون زمان همه ی جناح راست پشت سر احمدی بودند ... هر چند که تو تهران رای کمتری داشت ...

سلایق سیاسی که به قانون اعتنا ندارند و برای قدرت طلبی بیشتر انسجام ملی رو بر هم می زنند و کشور رو توی موضع ضعف قرار می دهند ، حق اینکه بخواهند باز شر کت کنند ندارند .... شما هم اگه تو همین انجمن اینرنتی که ساده ترین جامعه هست اگه طبق قانونش عمل نکنی مدیرانش بیرونت می کنند ...

خیانت آشکار به کشور می کنند و باز زبانی دراز دارند ...

در ضمن ، اوهوهو جان ، گفتی رهبری دیکتاتوره ولی خیلی صریح می گم که نظرت رو قبول ندارم ....

در ضم ، جنگ به ایران 1000 میلیارد دلار با دلار با ارزش تر از حال ( در سطح جهانی ) ضرر زد .... آیا ما از بعد از جنگ تا حالا 1000 دلار درآمد داشتیم که اصلا همون هزینه ی سر به سر ضرر جنگ بشه .... !؟

are the elections taking place today?

No , bro ... we need to wait for two weak later ....

عزیز آی. تب ، اینکه شما جدایی طلبی اظهر من الشمس هست ... نیازی نیست با تهمت زنی و بیان بعضی مشکلات از جدایی طلب بودن خودت رو تبرئه کنی ... مشکل اقتصادی کشور دلیل بر جدای طلب نبودن شما نمی شه ....

يه جک بود آخرش مي گفت تو چرا گوشات درازه

با کلمات بازی نکن ...

کلا انتقاد از حکومت يعني بازي با کلمات ديگه
به يکي مي گن جاسوس، به يکي ميگن بر هم زن امنيت ملي، به يکي مي گن منافق، به يکي هم مي گن جدايي طلب،
الا اي انقلابي انصاف ميکن بازيگر تويي يا من

در ضمن ، اینکه حق استان هایی مانند خوزستان و کهگیلویه بویر احمد رو دادن به تبریز برای ساکت نگه داشتن مشتی جدایی طلب که اگه فرصت پیدا کنند نقشه هاشون رو اعلام می کنند هم همه می دانند ...

من جنوب 2 سالي کار کردم انصافا خيلي کم مي رسن به خوزستان ولي
کدوم سرمايه گذاري را مي فرمائيد
همش بخش خصوصي بود که مستر احمدي نژاد به خاک سياه نشوندشون
دوما اگر هم باشد مگر من تصميم گيرنده بودم

زیاد هم زور نزن ، وسط مزرعه ی پدر بزرگ من اومدن چاه نفت زدن ولی یک ریالش هم نصیب ما نشد .... چرا که مشتی تهرانی و تبریزی اومدن ملی اعلامش می کنند و ....

منظورتون سيستم فدراله
نظر خاصي ندارم
اظهر من الشمس فرموديد

در ضمن ، این مشکلات اقتصادی بخشیش در مورد سیاست های اقتصادی کشور هست که اجرا شده ... شما هم برای خودت نگو و نباف ....

مي گويم و مي بافم، انتظار داريد همه دستمال کش باشند

ما دقیقا می دونیم چرا مشکل اقتصادی داریم ولی چرا آمریکا مجبوره ماهانه 80 میلیارد دلار چاپ کنه که بتونه خرج کشورش رو بده !؟

والا الان 30 ساله مي گن امريکا داره دلار بي پشتوانه چاپ مي کند
ولي اين توازن طلا و دلار اخيرا برعکسشو نشون داد
ميتونيم ما هم چاپ کنيم مشکل ما هم برطرف بشه خب
چاپ نکرده ارزش پول يک سوم شده
بي پشتوانه چاپ بشه چي ميشه

جمعيت اسپانيا چهل و هفت ميليون نفر
GDP (PPP) 2012 estimate
- Total $1.411 trillion[5]
- Per capita $30,557

اقتصاد ما رو برسونن به سي هزار دلار بر هر نفر بعد عيب نداره رشد منفي هم چند سالي داشتيم قبوله
ما هم نابود شيم اون موقع ببينيم اينا نابود مي شن چه حالي دارن

براي اينکه مهاجراني از کشورهايي مثل ايران رفتند اونجا ولي ... تبعيض مشکل زا هست هميشه
و البته اونا اعتراض کننده رو مثل ما اعدام نمي کنن. واسه همين با خيال راحت تري مي ريزن تو خيابونا

یک موج رکودی در اقتصاد جهانی شروع شد که حتی ژاپنی ها رو هم مجبور کرد ارزش پول ملیشون رو بیارند پائین .... ما می دونیم حداقل برای دو سال آینده ارز داریم ولی یک دفعه گفتند زور داریم و پول نمی دهیم ....

بله اين حکومت هست که بايد موقعيت و قدرت مانور خود را در محيط بين الملل درست برآورد کند و جو گير نشود
يک واقعيت "زور دارند" يک واقعيت ديگر "به اندازه آنها زور نداريم" نتيجه اينکه نبايد خودکشي کنيم
متاسفانه هنوز به اين نتيجه نرسيده ايم

در ضمن ، در هیچ کشوری و هیچ نظامی نمی گذارند کسی که به اساس نظام پایبند نیست و علیه ش اقدام کرده بیاد و بخواد بشه بالاترین مسئول اجرایی ... اون زمانی که توی تهران می گفتند :" رای ما رو دزدیدند " و نگفتند بقیه ی استان ها رای دارند و عملا ثبات سیاسی کشور رو بهم زدن و زمینه سازی کردند برای تحریم های بیشتر اون زمان آیا به فکر مردم نبودند ...

بله ولي در هيچ کشوري هم اساس نظام مثل مال ما تخمي نيست

خبرگان رهبر را
رهبر شوراي نگهبان را
شوراي نگهبان خبرگان را
انتخاب مي فرمايند

چون سيکل بسته شده جايي براي ملت نيست
چرا هست ملت هم به آلترناتيوهاي شوراي نگهبان راي مي دهند

مثل اين است که بگويند غذا انتخاب کنيد ولي بعد معلوم شود انتخاب بين کباب و سيب زميني نيست
انتخاب بين سيب زميني کهنه و تازه است
کباب رد صلاحيت شده

اين من نيستم که با کلمات بازي مي کنم اين حکومت ماست که با مفهوم کلمه انتخاب بازي مي کند

داشتم بی بی سی رو می دیم که کارشناسش می گفت احتمال اینکه نامزد منتخب دولت رای بالایی بیاره زیاده چون خیلی از مردم حاشیه نشین عملا طرفدارانش هستند ولی با این حال تعداد زیادی از رای ها به خاطر مخالفتش با رهبری ریزش کرده ....

در نهایت می گفت اگه هاشمی بیاد ، می شوند سه قطب که این رای های اصولگرایان و پیروان رهبری می شه تاثیر گذار که اگه دو قطبی بین هاشمی و نامزد دولت بشه می تونند توازن رو بهم بزنه ....

این رو که دیگه بی بی سی فارسی تحلیل کرده بود ... یعنی برای انتخاب 92 باز می گفت احمدی نژاد رای زیادی داره - با این اوضاع اقتصادی بد !!! .... ولی همین بی بی سی و پرستگانش که می رسه می گه در سال 88 موسوی رای بیشتری داشت در حالی که اون زمان همه ی جناح راست پشت سر احمدی بودند ... هر چند که تو تهران رای کمتری داشت ...

من مي گم کباب شما مي فرمائيد سيب زميني کهنه يا تازه
نميشه من حق راي به خارج از حد درک و فهم جنتي داشته باشم

سلایق سیاسی که به قانون اعتنا ندارند و برای قدرت طلبی بیشتر انسجام ملی رو بر هم می زنند و کشور رو توی موضع ضعف قرار می دهند ، حق اینکه بخواهند باز شر کت کنند ندارند .... شما هم اگه تو همین انجمن اینرنتی که ساده ترین جامعه هست اگه طبق قانونش عمل نکنی مدیرانش بیرونت می کنند ...

کلا سلايق غير دستمال کش ديگه

بچه دستمالتو وردار مشغول باش چرا خيانت مي کني
به تو چه صدها ميليارد سرمايه مملکت تو اين هشت سال چي شد

در ضمن ، اوهوهو جان ، گفتی رهبری دیکتاتوره ولی خیلی صریح می گم که نظرت رو قبول ندارم ....

صراحت ديکتاتوري بدون آوردن شاهدي بر مدعا

در ضم ، جنگ به ایران 1000 میلیارد دلار با دلار با ارزش تر از حال ( در سطح جهانی ) ضرر زد .... آیا ما از بعد از جنگ تا حالا 1000 دلار درآمد داشتیم که اصلا همون هزینه ی سر به سر ضرر جنگ بشه .... !؟

عزير آخه چرا ... ميگي
دوره احمدي نژاد رو با قبل جنگ مقايسه نکن که با آخر دوره خاتمي مقايسه کن

من از رئیس جمهور آینده تمنا دارم به این مشگل ما هم رسیدگی بکنه, من سر چهارراه زندگی میکنم و ماشینا انقدر برام بوق زدن که روان گسیختگی گرفتم و همش در سرگیجه هستم! بابا بوق نزنین زشته

feminist.gif
.................. :D

No matter which Islamist is going to win presidential elections, country will keep to be ruled by these guys:

assembly-of-experts_450.jpg

سلام

فعلا شما مونولوگت رو داشته باش تا بعد ....

این رو هم دانلود کنید تا یک چیزهایی دستتون بیاد .... ببینید این اوج همکاری ما با غرب عملا نتیجه ش چه شد ... کمی نگاه کنید ... کمی این بغض های سیاسی رو کنار بزارید و حقیقت رو ببینید ....

http://rajanews.com/userfiles/flash/9004/bagheri/Bagheri-Mozakerat.flv

با کلمات بازی نکن ...

امثال اینا اگر دستشون برسه شدیدترین نوع دیکتاتوری رو اجرا میکن، دموکراسی رو تا وقتی مطرح میکنن که به نفعشون باشه ، وگرنه رای 70 ملیون آدم رو میخوان نادیده بگیرن چون مطابق میلشون نیست، وقتی ازشون میپرسی مدرکتون برای تقلب تو انتخابات چیه فحاشی و آشوب راه میندازن، عقلانیت از نظر اینا یعنی آتیش زدن اموال مردم تو خیابون
البته مردم هم در 9 دی ، خوب تو دهنی بهشون زد
کشته مرده رابطه با غربیها هستن بعد وقتی بهشون میگی این رابطه منجر به مرگ 11 ملیون ایرانی در جنگ جهانی شده میگن این مال گذشته است
وقتی میگی غربیها مصدق که در واقع یکی از خودشون بود رو سرنگون کرد میگن بازم مال گذشته است ، میگیم جنگ 8 ساله رو چی میگین که با حمایت غربیها بود بازم شر و ور تحویل میدن
از نظر اینا در قضیه تحریمها مقصر دولت هست که میخواد از حق هسته ای استفاده کنه و نه غربیها، اینقدر آینده بین نیستن که بفهمن تا قبل از تموم شدن نفت ما بباید منبع انژیمون رو جایگزین کرده باشیم،
در کل نه از گذشته درس میگیرن و نه به فکر آینده هستن

Back
Top Bottom