What's new

Turkish Unmanned Vehicle Programs

Cevaba bak cevaba, ulan sorumun cevabı mı bu şimdi, malum şirketin türbin motorlarıyla ilgili ne çalışması ve altyapısı varda teknolojisini kullanacaklar ? Neden sadece TEI' ye vermedi diye bir şey söyleyen mi oldu da zıplamışsın bomboş
Halkevci, tikkocu, dhkpcli, chpkkli bacılarını bu yeni silahlarla hoplatacaz oğlum çok fazla zıplama. Hiçbir iddiana cevap vermiyorum farkındaysan, çünkü millet nasıl bir mal olduğunu görsün diye konuşturuyorum seni.

TEI %46,2 owned by American GE company, that's why state established TR Motor company so that all Turkish companies will be transferred their technology to develope TFX engine.

Fındık kadar beyniniz var hapşursanız burnunuzdan çıkıp gidecek gelip devletin stratejisini eleştiriyorsunuz, neyi biliyorsunuz da konuşyorsunuz çok patriotik çakma milliyetçiler. E devleti açıp baksan soy ağacında Türkçe isim çıkar mı çok merak ediyorum... Gelip gidip Türk milliyetçiliğinden bahsediyorlar bir de...
Üstad bu yavşaklari millet tanıyor. Sivil hayatta da bunlar gibi arkadaşlarım vardı, egeyi Yunanistan'a verelim diyordu ama aynı zamanda da Erdoğan megri megri dedi diyordu. Laf orospusu bunlar, çak geç.

Halkevci, tikkocu, dhkpcli, chpkkli bacılarını bu yeni silahlarla hoplatacaz oğlum çok fazla zıplama. Hiçbir iddiana cevap vermiyorum farkındaysan, çünkü millet nasıl bir mal olduğunu görsün diye konuşturuyorum seni.

Ahahah anasının amına çaktığımın pkklı kripto fetöcü iti seni. Cevabın olmadığı için cevap verememiş olabilir misin sik kırığı. Orospunun doğurduğunun cevabı yok diye birde başlamış hemen pkk diye anasının amına bastığımının iti neden daha fazla bomba atanı varken daha düşüğünü taşıyanı alıyorsun diyorum, demek ki pkk lılara bacılarını sunan sensin ki ordumuza daha düşüğünü reva görüyorsun

Ahahah anasının amına çaktığımın pkklı kripto fetöcü iti seni. Cevabın olmadığı için cevap verememiş olabilir misin sik kırığı. Orospunun doğurduğunun cevabı yok diye birde başlamış hemen pkk diye anasının amına bastığımının iti neden daha fazla bomba atanı varken daha düşüğünü taşıyanı alıyorsun diyorum, demek ki pkk lılara bacılarını sunan sensin ki ordumuza daha düşüğünü reva görüyorsun
Ahmet kardeş şu ite bir cevap versene, ben yetiştirmekten bıktım. Beyinsiz bir de haklı olduğunu yutturabilecegini sanıyor.

Isn't this an English medium forum? Request to Turk brothers to kindly use english, so that we can understand what you are saying.

@WebMaster or whoever feels responsible. We need a mod, people are insulting each other in Turkish. Islamists and conspiracy theorist are taking over the forum.
You can tag me, i will act as the Turkish mod here until we find a suitable replacement.

Users are requested to use English only going forward in this section as this is an international forum.

kendilerinden başka milliyetçi yok orospu evlatları...burada duranı sikeyim...adios pk def.

Latest posts

Back
Top Bottom