What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
muhabbete bak muhabbete :D böyle yerde böyle muhabbet mi olur ? başınıza vurmus herhal :rofl::rofl::rofl:

Türk değil miyiz? Konu dönüp dolaşıp ya karı kız muhabbetine döner ya da birbirimizi yeriz :D

orası malumda aramızda bayan olanlarda var ayıptır yahu :D

Ulan liseli ahlak abidesi kesildi basimiza iyimi arkadas. nerde bayan buraya takilan bayan nedir arkadas varmi boyle bisey ya?

Ulan liseli ahlak abidesi kesildi basimiza iyimi arkadas. nerde bayan buraya takilan bayan nedir arkadas varmi boyle bisey ya?
hayırdır brader sorunun mu var ?

Hadi var diyelim sen mi cozecen sorunumu?

Hadi var diyelim sen mi cozecen sorunumu?
Sakin ol kahraman :) Neyin atarındasın de hele ? Sanal alem delikanlılıgımı yapacan bana nedir liseli benzetmeleri filan?

Vayy gormeyeli de baya bi dillenmis bizim ergen, zaten sakinim ben yavrucugum sen hic merak etme! :)

Senden Irrité oldum!

Irrite oldum ulan sizden! :)

Fethullah Hocaya gonderme yapan arkadas gelsin hesap versin bakalim, anlatsinda bizde bilelim neyin nesiymis bu adam, oyle bos yere yersiz tutarsiz sallamasi kolay meydani bos boldun tabi..

Vayy gormeyeli de baya bi dillenmis bizim ergen, zaten sakinim ben yavrucugum sen hic merak etme! :)

Senden Irrité oldum!

bana bak brader bilmem kimle karıştırıyorsun ama konuşmana dikkat et .. sanal alemde atıp tutması kolaydır .. madem tanıyormussun beni buyur gel hele alanya ya :D görelim öle yavşak yavşak konusabiliyon mu

Bikere senin braderin degilim oyle braderli mraderli ayaklari yapma bana

iki Antalyaya gelirsem elbet senin icin gelmem capulcu dangalak..

Sen gel Fransaya gosterelim dunya kac kucakmis yavsak pezevenk seni

Bikere senin braderin degilim oyle braderli mraderli ayaklari yapma ben senin kankan degilim ayyas serseri

iki Antalyaya gelirsem elbet senin icin gelmem capulcu dangalak..

Sen gel Fransaya gosterelim dunya kac kucakmis yavsak pezevenk seni

ulan bıktım sen gibi tiplerden boş muhabbetten başka işiniz gücünüz yok o kadar atarlandın bu muydu yani ? ne geçti şimdi eline böle dönecektinde ne diye atarlandın ? donsuz ninja seni yürü git işine ...

ulan bıktım sen gibi tiplerden boş muhabbetten başka işiniz gücünüz yok o kadar atarlandın bu muydu yani ? ne geçti şimdi eline böle dönecektinde de diye atarlandın ? donsuz ninja seni yürü git işine ...

Hassiktir lan beyinsiz dangalak cahil kopek seni

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom