What's new

Turkish Discussion Thread

Status
Not open for further replies.
pffft typical french arrogance :D

1. No parle francais

2. put

benim bildigim bu kadar

Lol, biraz fransizca ögretelim.

1. Je ne parle pas français. (Fransizca konusmuyorum)

La language de l''amour
Oui,un peut pour les femmes.
Jai beaucoupe des amis en France.

Exactement, c'est une langue de l'amour, une langue douce.

Tu parles français aussi? O la la

Oui, il parle plus ou moins bien le français.

Je parle français, je apprends français dans le institut français a Istanbul. Français n'est pas une belle langue.

Sayin Allienoz,

Je parle français, j'apprends le français dans l'institut français à Istanbul, le français n'est une belle langue.

Cevap: Tout dépends des goûts des personnes, pour certains, c'est une belle langue, pour d'autres, non.

aah non :D, mais je parle français, e peu de allemand et très bien anglais :D

Très bien, moi, je parle plus ou moins bien l'anglais, français, l'arabe, le turc...

Adami baglamislar, intihar saldirisi süsü..

Saldırıyı El-Kaide'ye bağlı Nusra Cephesi yaptı.

Ortadoğu'ya hoşgeldin Türkiye. Boktan kaçarken başımıza gübre çuvalı düştü.

Bizi bu hale getirenler ihya edilmemeli.

Aparoz haber, kimin yaptigi asikar. Esad ve çeteleri yapti saldiriyi.

Evet siz burada celik comak oynarken, Turkiye'de nihayet bir bomba patladi ve Suriye hedef olarak gosterildi.
Bir hic uguruna Turkiye Cumhuriyeti'ni, kanli bir savasa goturuyorlar. 9/11'de nasil Amerikan devleti gozunu kirpmadan
kendi vatandaslarini katlettiyse, bugunde ayni tavri ayni serefsizligi AKP Iktidari yapmistir. Kendi vatandaslarimizi
katledip bir savas nedeni ortaya cikardilar.

Gecmis olsun.

Muhaberat ülkesinde güçlü bir örgüttü, fakat bölge ülkelerde örneğin bir MOSSAD kadar etkili değil. Kaldı ki boru değil sınırdan o derecede patlayıcı geçirmek. Muhaberat proksileri olabilecek Hizbullah ve çetesi belini doğrultamaz halde, üst düzey kadrolarının çoğu pasifize oldu, bazısı da liberalleşti, BBP'de politika filan yapıyorlar.

Bu olayın birkaç hafta önce Hatay'daki bazı asalakların rahatsız edilmesinden sonra olması manidardır. Geriye kalan en güçlü aday El-Kaide.

He İran yaptı derseniz, birşey diyemem.

Update: Police is searching for a van which is thought to be involved in bombings, licence plates with "06 AH 6072 "

Hoping that police will capture them alive.

Anam, yanlış yere post ettim.

Dun gece olanlar icin hepinizden özür diliyorum arkadaslar..

Nasil yakaladilar hemence? Bence bu hep Erdogan uyduruyor. Imansiz.

Sehitlerimize Allahtan rahmet yararlilara acil sifalar yakinlarina Allahtan sabir diliyorum, milletimizin hepimizin basi sagolsun.

AKP çareyi buldu, Reyhanl

Bende diyorum neden bu patlamayla ilgili haberler bıçakla kesilir gibi aniden kayboldu.

İşte bunlar hep İleri Demokrasi, tadını çıkarın gençler.

Evet siz burada celik comak oynarken, Turkiye'de nihayet bir bomba patladi ve Suriye hedef olarak gosterildi.
Bir hic uguruna Turkiye Cumhuriyeti'ni, kanli bir savasa goturuyorlar. 9/11'de nasil Amerikan devleti gozunu kirpmadan
kendi vatandaslarini katlettiyse, bugunde ayni tavri ayni serefsizligi AKP Iktidari yapmistir. Kendi vatandaslarimizi
katledip bir savas nedeni ortaya cikardilar.

Gecmis olsun.

Savas'tan mi korkuyorsun? Savas olacaksa, herkez görevini yapar, ölüm varsa, ölürüz..

Istersen, kadinlarla kal.

Nasil yakaladilar hemence? Bence bu hep Erdogan uyduruyor. Imansiz.

Yapanlari zaten tespit edilmis MIT tarafindan, plaka numarali ayni çekilde, tespit edilmesi kolay.

Reyhanlı haberlerine yayın yasağı geldi

Yok öyle bişey;

Radyo Televizyon Üst Kurulu'ndan (RTÜK), yapılan yazılı açıklamada da Reyhanlı Sulh Ceza Mahkemesince, Reyhanlı Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine, ilçede meydana gelen patlamalar sonrasında olay yerine, içeriğine, yaralı ve ölülerin görüntülerine ilişkin sesli, yazılı, görsel her türlü yayının yasaklanmasına karar verildiği belirtildi.

Status
Not open for further replies.

Back
Top Bottom